نمونه کار ما

معایب سینک ظرفشویی گرانیتی


Project Description

معایب سینک ظرفشویی گرانیتی

معایب سینک ظرفشویی گرانیتی :از مزایا و معایب سینک گرانیتی میتوان ضد ضربه بودن را نام برد و اینکه در برابر خش مقاوم هستند و در برابر گرما و حرارت مقاومند و اینکه اگر پاک کننده قوی استفاده کردید نگران نباشید این سینک ها در برابر مواد شوینده قوی نیز مقاوم اند.سینک گرانیتی سینکی مقاوم  در برابر ایجاد ضربه  است و دوام دارد.

از معایب سینک ظرفشویی گرانیتی نگران این باید بود که به ظروف آسیب نرساند چراکه این سینک ها سخت هستند و ممکن است اگر حواستان نباشد به ظروفتان آسیب وارد کند.

معایب سینک ظرفشویی گرانیتی_دیزاین استوناز دیگر معایب سینک ظرفشویی گرانیتی :

از آنجا که سینک گرانیتی بسیار سنگین است، آنها نیاز به پشتیبانی بیشتری دارند، اغلب کابینت آشپزخانه سفارشی، که می تواند هزینه نصب را به شدت افزایش دهد. برخلاف اکریلیک، برخی از سطوح گرانیت متخلخل هستند و بنابراین نیاز به آب بندی منظم دارند که هزینه دیگری است.

در حالی که بسیاری از صاحب خانه ها مانند سبک روستایی آشپزخانه گرانیت غرق می شوند، آنها به سلیقه هر کس نمی رسند و فقط نوع خاصی از دکور آشپزخانه را تکمیل می کنند.

 

سینک گرانیتی _ سینک سفید

با توجه به فرایند تولید، سینک های کامپوزیتی گرانیت فقط در پوشش های مات در دسترس هستند. از آنجایی که گرانیت مواد متخلخل است، این غرق در معرض لکه هایی از مواد معدنی آب قرار دارند که می تواند در طول زمان خسته کننده شود.

  1. طول عمر:

گرچه بسیاری از آشپزخانه های آشپزخانه کامپوزیت گرانیتی به بسیاری از مواد شیمیایی تمیزکننده خانگی مقاوم هستند، مواد شیمیایی خشن ممکن است باعث آسیب به سینک شما شود. ضروری است که از پیشنهادات سازنده برای تمیز کردن سطح سینک پیروی کنید.

همچنین مهم است بدانید که برخی از غرقاب های کامپوزیت گرانیت می توانند از طریق گرما آسیب ببینند، بنابراین اطمینان حاصل کنید که گارانتی سازنده و بررسی های قبلی مربوط به سینک مورد نظر خود را بررسی کنید.

  1. سختی:

گرچه مقاومت کامپوزیت گرانیت می تواند طرفدار باشد، سختی یک مخزن کامپوزیت می تواند باعث آسیب رساندن ظروف شیشه ای به سطح آن شود. مواد دیگر مانند فولاد ضد زنگ کمی عفو می کنند.

  1. هزینه ها:

در حالی که این سینک ها ارزان تر از سینک گرانیت کامل هستند، آنها کمی ارزان تر از مواد دیگر سینک مانند فولاد ضد زنگ هستند.

 

granitt_sink(معایب سینک گرانیتی)

شرکت دیزاین استون با یک دهه تجربه درخشان در بخشهای مختلف معماری و طراحی با ارائه بهترین سینک گرانیتی زیبایی هدیه می دهد.

معایب سینک ظرفشویی گرانیتی 

قیمت سینک گرانیتی

سینک گرانیتی سفید  :

معایب سینک ظرفشویی گرانیتی