قیمت سینک گرانیتی -خرید سینک ظرفشویی

 قیمت سینک گرانیتی

قیمت سینک گرانیتی : تعدادی متغیر بر قیمت سینک گرانیتی  تاثیر می گذارند.

برخی از عوامل به انتخاب شما بستگی دارد به رنگ سنگ و بافت بستگی دارند.

الگو، مشخصات لبه، سینک و سبک backsplash، و همچنین اندازه و شکل آشپزخانه شما و / یا حمام.

انتخاب نوع سنگ بسیار شخصی و مهم است.

گرانیت، مثل همه سنگهای طبیعی، از لحاظ رنگ و الگوهای متفاوت است.اسلب به اسلب، و به طور گسترده ای در قیمت بسته به آنچه که در جهان است.از چه میزان و چه مقدار این معدن تولید می شود.

اگر قبل از خرید یک سینک جدید نگاهی به تنوع محصولات بیاندازید، ممکن است از تعداد گزینه های موجود و نحوه فوق العاده متنوع آنها شگفت زده شوید. هزينه نصب، از جمله تجهيزات و نيروي کار، متفاوت است، بسته به سبک سینک، پيچيدگي شغل و پيمانکار. اطمینان حاصل کنید که یک سبک را انتخاب کنید که هر دو گزینه  عملکرد و زیبایی را دارا باشد.

سینک گرانیتی_دیزاین استون

مزایا و معایب سینک گرانیتی :

اگر آماده باشید تا آشپزخانه خود را به روز کنید، یا اگر از سینک های موجود خود خسته شده باشید، ممکن است زمان لازم برای نصب سینی های گرانیت باشد. شما ممکن است فکر کنید که آنها بیش از حد گران هستند، اما شما می توانید هزینه های خود را با انجام برخی از کارهای مقدماتی به حداقل برسانید.

دوام و زیبایی گرانیت دلایل اصلی درخواست تجدید نظر آن است. گرانیت موجود از منابع متنوع مانند چین، هند و کبک است. انتخاب رنگ عملا نامحدود است. قیمت گرانیت به طور عمده توسط رنگ و الگوی آن تعیین می شود.

سلامتی یکی از مهمترین نعمت هایی است که هر انسانی باید قدر دان آن باشد پس  تا جایی که امکان آن وجود دارد باید مراقب عواملی که این نعمت بزرگ را به خطر می اندازند باشیم.سینک ضرفشویی در آشپزخانه  یکی از این عواملی است که باید به نظافت آن توجه کنیم چون سینک ظرفشویی محلی است که ظرف ها در آن شستشو می شود.

باید به نظافت آن خیلی توجه کنیم و از طرفی هم چون در آشپزخانه قرار دارد خانم هی کدبانو به براق و تمیز بودن آن بسیار حساس هستند.ما در ادامه به شما آموزش خواهیم داد که چگونه هم سینک ظرفشویی براقی داشته باشید و هم  بهداشت و نظافت آن را رعایت کنید.

قیمت سینک گرانیتی

اینکه جنس سینک ظرفشویی گرانیتی شما چیست ماده شوینده ای که برای آن به کار می برید تفاوت می کند.

1-سینک های ظرفشویی استیل:اگر بخواهید برای تمیز کردن آن از مواد جرمگیر و براق کننده قوی استفاده کنید موجب کدر شدن استیل سینک شما می شود بهتر است با جایگزین کردن جوش شیرین همیشه سینک شما براق می ماند.

2- سینک های ظرفشویی چینی و آلمینیومی:این دو نوع سینک را با پودرهایی که مخصوص ماشین های لباسشویی بشویید.

3-برای خشک کردن آن لا روزنامه هایی که مچاله شده اند اقدام نمایید.

 

سینک گرانیتی

قیمت سینک گرانیتی

چه موادی به طور عمومی برای سینک های ظرفشویی از قبیل استیل و سینک گرانیتی و … می توان استفاده کرد:

  • رسوبات و لکه ها را با یک پارچه که با سرکه سفید خیس شده است از بین ببرید.
  • با ترکیب جوش شیرین و نمک هم میتوانید سینک ظرفشویی براقی داشته باشید.
  • نمک برای ضدعفونی کردن ماده ای مناسب می باشد می توانید سطح سینک گرانیتی و یا هر سینک با جنس های مختلف
  • مواردی که رسوب های کنار سینک و الحاقات شیر آلات زیاد هستند نمک و جوش شیرین را به صورت خمیر در بیاورید و روی این قسمت ها بگذارید و معجزات را ببینید.

قیمت سینک گرانیتی

سینک گرانیتی سفید

با دانستن این نکات می توانید سینک ظرفشویی مناسب آشپزخانه خود را تهیه کنید.

هنگام انتخاب سینک ظرفشویی گرانیتی، گزینه های مختلفی وجود دارد، بنابراین در هنگام انتخاب بهترین مدل برای نیازهای فردی، یک راهنمای خریدار سریع وجود دارد:

اکریلیک: اغلب همراه با فایبرگلاس و پلی استر، این ماده یکی از مدل های ارزان تر است. مواد نرمتر آن را به خراش آسیب پذیر می کنند، اما هنوز هم جذاب هستند، در هر رنگی ظاهر می شوند و جلوه ای زیبا و تمیز را به این منطقه اضافه می کنند.

کوارتز: همراه با پرکننده رزین، کوارتز سطح مقاومت را در برابر کاهش، ناپیدا یا لکه ها ایجاد می کند. همچنین می تواند گرما را برای آب آشامیدنی حفظ کند و به پایان برسد. علاوه بر این، هنوز هم برای کسانی که دارای بودجه های شدید می باشند قابل دسترسی است.

از معایب سینک ظرفشویی گرانیتی :گرانیت: این گرانترین است، اما در لیست نیز دوام بیشتری دارد. با این حال، جذاب ترین چیزی است که می تواند با بقیه بازسازی شما مطابقت داشته باشد. اگر شما لوازم مدرن، کابینت های سفارشی و شمارنده های گرانیتی دارید، این مورد مجموعه ای بی نظیر را کامل می کند.