سینک گرانیتی -نکاتی درباره سینک ظرفشویی

خیلی از فروشندگان سینک هایی ظرفشویی این نکته را میگویند که خیلی از خانم ها که برای انتخاب سینک ظرف شویی به ما مراجعه می کنند بر ویژگی های خاص آن تاکید می کنند.
شاید شما هم میخواهید به تازگی اقدام به خریداری سینک ظرفشویی برای آشپزخانه خود بنمایید پس بهتر است قبل از خرید این مقاله را بخوانید:
اول این مورد که در خرید یک سینک ظرفشویی باید در باره آن تصمیم بگیرید این است که میخواهید سینک ظرفشویی شما چند لگن داشته باشد؟در این تصمیم هم باید به نیاز خود و هم باید فضایی که در اختیار دارید را درنظر بگیرید؟

سینک گرانیتی

دومین موردی که باید در نظر بگیرید این است که میخواهید سینک ظرفشویی که در آشپزخانه قرار بدهید به شکل توکار نصب شود یا روکار؟سینک های ظرفشویی که به شکل توکار نصب می شوند زیبایی و جلوه بیشتری دارند اما یکی از ایراداتی که دارند این است اگر خراب شوند به پوشش mdf آن آسیب وارد می کنند.
براق یا مات بودن سینک هم از این لحاظ مهم است که سینک های مات لکه ها را کمتر نشان می دهند و در عین حال راحت تر تمیز میشوند.

سینک گرانیتی

سینک گرانیتی

سینک های ظرفشویی ساده یا ضد خش:
سینک های ضدخش برعکس مدل های ساده سطحشان سیقلی نیست و دانه های ریزی در سطح خود دارد و همین دانه ها دلیل ضد خش بودن آن ها می شود.

وسایل جانبی سینک های ظرفشویی

همه سینک های ظرفشویی موجود در بازار قطعات اضافی دارند در هنگام خرید حتما آن ها را از فروشنده بخواهید

سطح شیب دار آشپزخانه

یکی از مواردی که کمتر کسی به آن در هنگام خرید سینک ظرفشویی به آن توجه می شود این است که سینک های معمولی و ساده معمولا سطحی صاف و بدون هیچ برآمدگی دارند اما اگر آِپزخانه شما کمی شیب دار می باشد و این شیب خلاف جهت حرکت آب برای وارد شدن باشد باعث می شود آب همیشه در سینک بماند برای اینکه این مشکل برای شما پیش نیاید سینکی را خریداری نمایید که سطحش کمی شیب داشته باشد.